Konna muinasjutt

Igaõhtune ennemagamajäämise rituaal on meil konna muinasjutu rääkimine.

Kuna olen seda rääkinud juba tuhat korda, on JD-l see lugu peas. Ise ka imestan,et üht juttu talle nii palju rääkinud olen, sest loomu poolest olen suht püsimatu ja korrata ei armasta. Selle kordamise mittearmastamise pärast ma ei räägigi talle ei kolme põrsakese lugu (iga põrsakesega juhtun sama asi ja ma ei viitsi korrata eksole 😀 ) ning kolme karu lugu, kus iga karu kolm korda küsib kolme asja juures sama küsimust (Kes on minu … …).

Niisiis see konnalugu (mis originaalist on muidugi oluliselt lühem ja kus lõpud räägib JD ise )

Elas kord üks printsess, kellele isa kinkis JD: kulla palli. Printsess läks palliga JD: aiia mangii ja pall kukkus JD: tiiki kukku pall ning printsess ei saanud seda enam JD ei saanu atti. Printsessile tuli appi JD: konn tuli appi , kes ütles, et toob palli tagasi kui printsess temaga abiellub. Printsess oli nõus ning konn tõigi palli tagasi. Kohe kui pall oli printsessil käes, ütles ta konnale, et ei tahagi temaga abielluda ja jooksis koju lossi. Konn sai kurjaks ja hüppas talle järele ning rääkis kuningale ära, et printsess oli lubanud, aga oma lubadust ei täida. Kuningas, kes oli printsessi isa, hakkas printsessiga riidlema ja printsess solvus ning jooksis tiigi äärde nutma. Tiigist tuli välja JD: suur loho, kes tahtis printsessi JD: ära süüa. Seda nägi pealt konn, kes läks jälle printsessile JD: appi. Konn läks lohega võitlema. Võitles ja võitles, kuni lõpuks tegi lohele JD: tuule alla, ning lohe põgenes ära. Printsess oli konnale nii tänulik, et too talle appi tuli, ja tegi konnale JD:musi. Aga konnast tuli välja JD: kauaaa pits (ehk siis imekaunis prints )ja siis nad abiellusid ja elasid õnnelikult elu lõpuni.

Kõik.

Sellised lood siis meil.

Peale seda juttu nõuab JD et tuleks issi ja räägiks talle ka kolm karu ning kolm põrsakest ja kui hästi moosida, siis ka konnaloo uuesti 😀

Advertisements

About marijutud

Tegelikult ei olnud plaanis üldse mingit blogi pidada, aga näe mis välja kukkus :D Vaata autori marijutud postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s

%d bloggers like this: