Meie

Tegelikult oli see blogi planeeritud kajastama meie pere tegemisi, ei teagi kuidas on sattunud sedasi, et juttu tuleb vaid kõigest muust kui meist. Ilmselt on igapäevased tegemised sellised… liiga igapäevased.

*

Üleeile oli üks sünnipäev, mis lõppes Venuses. Eile käisin maijooksul hommikupoolikul pilte tegemas. Suutsin näo ja kaela nii ära kõrvetada, et isegi keti jälg on näha. Õhtul oli näonahk nii hell. Kes oleks võinud arvata et maikuu päike sedasi võtab.. eksole! Kui koju jõudsin, pakkisin lapsed ruttu valmis ning läksime edasi suurele juubelile – Väino sai 60. Palgatud oli catering ja bändipoiss ning samaaegselt sai väline katusealune ka sisse õnnistatud. Täna oli selline kodusem istumine ema juures, kus hävitasime eilseid sööke. Ilm oli nii ilus, kuigi lubas vihma. JD kukkus oma põlved esimest korda katki. Varem oli aed muru all, kuid peale haljastuse tegemist on kogu pind kaetud paekivide ja muud sorti kividega, mis kangesti teravad. Muidugi on väga ilus, kuid äärmiselt ebalapsesõbralik. Õnneks ei olnud tuju kaua kurb – põlved said kaetud kaunite plaastritega, mille peal lambad ja karud 🙂

*

Suved võikski nii soojad olla nagu siiani olnud on ning talved võiks olla paksu lumega nagu lõppenud talv oli. Ideaalne kliima ju. Ja lumi sulas ka ilma lompideta.

*

JD magab juba paar nädalat iseseisvalt oma toas ning ilmselt tänu sellele on ta magama saamine ka kergem. Varem ikka pidime pidevalt kätt hoidma, muinasjute lugema. Küll oli vaja üht ja küll teist enda juurde pikutama ja sussutama. Nüüd on talle tavis muretseda veel pikendatav voodi ning kui see olemas, siis kolib NE ka tema juurde tuppa.  Selle kolimisega samal ajal peaks ilmselt tüdrukute tuba veidi värskendama, kas tapeet seina panna või lihtsalt midagi seina joonistama. Kahju et ei ole sobivaid stencileid leidnud meie poodidest.

*

huvitav millal N küll kõndima planeerib hakata. Praeguseks (aastaselt siis) tõuseb iseseisvalt püsti kenasti ning esimesed kolm sammu on ka tehtud. Aga millal järgmised tulevad?

About marijutud

Tegelikult ei olnud plaanis üldse mingit blogi pidada, aga näe mis välja kukkus :D Vaata autori marijutud postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: