Kuidas sisustada lastevaba päeva…

Lastevaba päev on otsas, õigemini lastevaba oli see kuni 17-ni.

Oli plaanis käia läbi pooled Tallinna poed.

Kenasti märkisin omale marsruudi ka paberile.

Nägi välja see selline :

*Nat vanaema juurde

*keemiapoodi riidevärvi ostma

*Telliskivi Mööbeldajasse äkki leib midagi põnevat

*Vunderisse kraami ostma

*Raua tn vanakraamipoodi

*Lastekodu tn mingisse tränipoodi

*Kangapoodi

*Rug mööblipoodi pukki ostma

*Kadaka tee realiseerimiskeskusesse ja mingisse pankrotivarapoodi veel, äkki leian need pildiraamid, mida olen otsinud ja mille eest ei raatsi palju välja käia. Tahan kahte kuldset suurt massiivset raami.

*Postkontorisse

*Jope värvida

*ehete pildid sättida

*toad koristada

*plus veel nipetnäpet

 

Reaalsuses nägi välja asi sedasi, et viisin Natu ema juurde, siis läksin Telliskivisse, kus sattusin sellisesse kohta nagu Raamaturinglus (väga hea idee, annad raamatud sellele mtü-le, kes annab need omakorda koolidele. Ja kui koolid ei vaja seda või toda, siis müüvad oma ruumis maha. Andsin paar tellimust sisse, kui nad näevad mu soovitud raamatuid, siis helistavad. Ja isa kodus on palju raamatuid, mis ilmselt ei osutu meile endile vajalikuks ning mis saaks sinna anda).

Sealt edasi tahtsin Mööbeldajasse minna, aga pood oli kinni, ma muidugi täpselt 11 läksin ukse taha. Kuna ilm ei lubanud oodata, tahtsin kaltsukasse moodne kärbez minna, aga see oli samuti kinni.

Niih, tahtsin siis minna hipodroomi keemiapoodi, aga sellise libedaga ei saanud õige teeotsa juures pdama ja sõitsin edasi Vunderisse. Sealt väljusin kõvasti kergema rahakoti ja suure kraami täis kilekotiga (Kaartide tegemise materjal, decoupage liimid-lakid, salfrätitehnika liim ja krakleelakk, Cernit,küünlategemisekraam, riidevärv jnejne)

Sealt edasi Kadaka teele, kus mööblipoes üks ebameeldiva olemisega naine teatas et valgeid pukke pole ja kõik. Kui küsisin, et kas euro tõi kaasa ka hinnatõusu, vastas ta ebamääraselt midagi kõrgemate ja madalamate hindade ühtlustumise kohta, et midagi muutus sinnapoole ja midagi kõrgemaks ja midagi alla. Ühesõnaga arusaamatu värk,  samad pukid olid jah kallimaks läinud mõnikümmend protsenti lausa.

Sealt edasi Eesti Kangasse, kust avastasin ka ühe jõle põneva poe, mingi misjonipood (mitte komisjoni, just misjoni :P). Keegi oli KO pihta pannud. Sealt leidsin kott-toolide tegemise kanga, laualina, imeilusa pitsist. Veel ühe kootud tekikese.  Sain kolm tõeliselt ilusat reljeefse mustriga supitaldrikut, kaks ridiküli 😉 , kaks madalat küünlajalga suurele küünlale ja kaks tulbikujulist peenikestele küünaldele. Muidugi selle suure sahmimisega läks müüja nii segadusse, et küünlajalad jäidki poodi. Nendest ma loobuda ei kavatse, lähen homme ja uurin ehk saab kauba ikka kätte.

Samas majas oli ka Hobipunkt.ee jaemüük, läksin sisse, kuid ruumis ei olnud erilist väljapanekut asjadest. No tõesti ei ole meeles mis ma sealt e-poest olen vaadanud. Huupi hakkasin küsima asjade kohta, lõpuks lahkusin sealt paari fimovormi ja meetri küünlatahi ning lakiga. Hea seegi 😛

Järgmine pood oli Realiseerimiskeskus, kust sain ilusa helesinise suure klaasist vaasi.

Kangapoest käisin ka läbi, pitsi ja satsi ja paela ja kraami oli ju vaja 🙂

Ja seejärel kojuminek, enne hüppasin ühest kaltsukast ka läbi, kust leidsin jälle ägeda kraami.

Aga ajast – kell kolm jõudsin koju tagasi, kell 5 pidin juba JD-le aeda järgi minema.

Nii ma siis hakkasin paaniliselt rapsima, üritades veidigi kaotatud aega tasa teha. Jõudsin valmis 10 jõulukaarti (täitsa soe ju, endal aeg sekundipealt arvel ja hakkab jõulukaarte tegema. )

Sain valmis ka kolmveerand uksepärjast. Ükspäev kui rohkem aega, teen edasi…

 

Nii et palju on veel teha, ülivähe sai tehtud tänase päevaga. Aga päeva loen ikka  kordaläinuks 🙂

About marijutud

Tegelikult ei olnud plaanis üldse mingit blogi pidada, aga näe mis välja kukkus :D Vaata autori marijutud postitusi

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja / Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja / Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja / Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja / Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: